Hydraulika siłowa
automatyka

Oddział Głogów

Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem działającym w szeroko pojętej branży hydrauliki siłowej. Podstawą naszej działalności są remonty maszyn i urządzeń hydraulicznych oraz produkcja węży hydraulicznych.

Utrzymamy ruch
w Twoim biznesie!

O nas

HYDRAULIKA SIŁOWA-AUTOMATYKA jest prywatnym przedsiębiorstwem działającym w szeroko pojętej branży hydrauliki siłowej. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2013 i od tego momentu prężnie się rozwijamy. W naszym portfolio posiadamy 2 oddziały. Nasza główna siedziba znajduje się w Głogowie przy ul. Elektrycznej 32

Podstawą naszej działalności są remonty maszyn i urządzeń hydraulicznych oraz produkcja węży hydraulicznych. Dopełnieniem naszej oferty jest sklep firmowy, w którym prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową elementów hydrauliki siłowej. Wychodząc naprzeciw naszym klientom prowadzimy również Mobilny Serwis 24H. Jesteśmy firmą otwartą na współpracę. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Z poważaniem Zespół Hydrauliki Siłowej

Mobilny serwis całą dobę!

Bus serwis 24/H dorobi wąż hydrauliczny w każdym miejscu o każdej godzinie. Posiadamy profesjonalny, całkowicie mobilny serwis, który dotrze wszędzie tam gdzie jesteś. Możesz mieć pewność, że w razie nagłego przypadku zaoferujemy Ci szybką i fachową pomoc.